Ma 2020. szeptember 25., péntek, Eufrozina és Kende napja van. Holnap Jusztina napja lesz.

Aktuális események

    Nincs esemény

Erasmus

Szakmák éjszakája

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month szeptember 2020 next month
H K SZ CS P SZ V
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Tételek # 
Név Beosztás
Név Beosztás
Marczona Tamás igazgatói feladatokat ellátó szakmai igazgatóhelyettes
Molnárné Szabó Edina Nevelési igazgatóhelyettes
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár; 1/9a osztályfőnöke
Ambrus Diána Éva Gyógypedagógus, 3/11/a osztályfőnöke
Bali Attila Testnevelés, DÖK munkáját segítő pedagógus
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem; 10/1 osztályfőnöke
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz; 9/1 osztályfőnöke
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár
Buday Anna Fodrász szakoktató, szakmai tantárgak 9/2 osztályfőnöke
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Fülöp Andrea Kollégiumi nevelőtanár; munkaközösség vezető
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 11/1 - osztályfőnöke
Juhász Gergely Ákos Angol nyelv, Etika - 10/3 osztály osztályfőnöke
Kastaly Éva kollégiumi nevelő - GYES
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 5/13/eü osztáylfőnöke; Munkaközösségvezető
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 9/3 osztályfőnöke
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Műszaki munkaközösség vezetője
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 2/14/kgy osztályfőnöke
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport; DÖK patronáló tanár
Nagy Szilvia matematika
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár;
Oroszi Csilla gyakorlati oktatásvezető
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 11/3 osztályfőnöke
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 2/10/a osztályfőnöke
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 12/1 osztályfőnöke
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 12/2 osztályfőnöke
Sándor Roland Angol nyelv
Schuszterné Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató
Tverdota Tamás testnevelő
Hirdetés