Ma 2018. szeptember 22., szombat, Móric napja van. Holnap Tekla és Líviusz napja lesz.

Aktuális események

    szept. 19 16:00 -
    9/1 Szülői értekezlet
    szept. 19 16:30 -
    11/2 szülői értekezlet
    szept. 19 16:30 -
    12/1 szülői értekezlet
    szept. 19 16:30 -
    2/10/a szülői értekezlet
    szept. 20 16:00 -
    1/9a Szülői értekezlet
    szept. 20 16:00 -
    11/1 szülői értekezlet

Erasmus

Szakmák éjszakája

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month szeptember 2018 next month
H K SZ CS P SZ V
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Név Beosztás Fogadóóra Telefon
Pocsainé Varga Veronika Tagintézmény-vezető Hétfő 13:00-14:00
Marczona Tamás Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00
Molnárné Szabó Edina Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár csütörtök 9:25-10:10
Ambrus Diána Gyógypedagógus, 1/9/a osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10
Balassáné Kremmer Bea Szakoktató- könnyűipar, Közösségi szolgálat iskolai koordinátora hétfő 12:25-13:10
Bali Attila Testnevelés, DÖK munkáját segítő pedagógus kedd 9:25-10:10
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem Hétfő 8:30-9:15
Bíróné Károly Anita Iskolapszichológus Hétfő 13:00-14:00
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz 12/1 osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:15
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár - GYED
Csigi Erzsébet Magyar ,történelem, földrajz, pedagógia Hétfő 8:30-9:15
Domanyek Eszter Egészségügyi szakoktató Kedd 12:25-13:10
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Fülöp Marianna Matematika és német nyelv - 11/3 osztályfőnöke
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 9/1 - osztályfőnöke Szerda 13,20-14,05
Hujber Lajosné Kollégium vezető
Jadlószkiné Nemes Ildikó Matematika, informatika, 12/3 osztályfőnöke Csütörtök 12:25-13:10
Juhász Gergely Ákos Angol, Etika - 12/2-5 osztály osztályfőnöke Hétfő 12:00-13:00
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/15/eü osztáylfőnöke Szerda 11:15-12:00
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 3/11/ a osztáylfőnöke Hétfő 14:15-15:15
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Kedd 12:25-13:10
Kuslits Marietta Kémia, fizika, könyvtár szakos tanár Hétfő 8:30-9:15
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv - 11/2 osztáylfőnöke Szerda 9:25-10:10
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató Hétfő 9:25-10:10
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Műszaki munkaközösség vezetője Szerda 8:30-9:15
Markovics Mária Testnevelés, Matematika - 2/10/a osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:05
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Mádai Lászlóné Kedd 8:30-9:15
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője Kedd 10:20-11:05
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport Csütörtök 12:25-13:10
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Péntek 11:15-12:00
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár Csütörtök 11:15-12:00
Oroszi Csilla gyakorlati oktatásvezető Hétfő 12:00-13:00
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak Szerda 12:25-13:10
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 9/3 osztályfőnöke Csütörtök 12:25-13:10
Patai Mária Magyar nyelv és Irodalom, francia nyelv Csütörtök 11:15-12:00
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Szerda 9:25-10:10
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató Péntek 9:25-10:10
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 10/1 osztályfőnöke Kedd 9:25-10:10
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 10/2 osztályfőnöke Hétfő 11:15-12:00
Sándor Roland Angol nyelv Hétfő 9:25-10:10
Schuszterné Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató Szerda 11:15-12:00
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató Szerda 11:15-12:00
Verasztóné Zsiga Orsolya Informatika tanár, ifjúságvédelmi feladatokat ellátó pedagógus, tankönyvfelelős -11/1 osztályfőnöke Szerda 13:20-14:05
Hirdetés