Ma 2019. január 22., kedd, Vince és Artúr napja van. Holnap Zelma és Rajmund napja lesz.

Aktuális események

    jan. 11 08:00 - jan. 11 17:00
     Szalagavató
    jan. 14 00:00
    Osztályzóvizsga
    jan. 25 00:00
    Az első félév vége
    febr. 11 00:00
    Szülői értekezletek
    febr. 11 16:00 -
    Központi szülői értekezlet a végzős évfolyamokon

Erasmus

Szakmák éjszakája

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month január 2019 next month
H K SZ CS P SZ V
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Név Beosztás Fogadóóra Telefon
Pocsainé Varga Veronika Tagintézmény-vezető Hétfő 13:00-14:00 iskola
Marczona Tamás Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00 iskola
Molnárné Szabó Edina Tagintézmény-vezető helyettes Kedd 14:00-15:00 iskola
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár Csütörtök 10:20-11:05 iskola
Ambrus Diána Éva Gyógypedagógus, 2/10/a osztályfőnöke Péntek 10:20-11:05 iskola
Balassáné Kremmer Bea Szakoktató- könnyűipar Kedd 8:30-9:15 tanműhely
Bali Attila Testnevelés, DÖK munkáját segítő pedagógus Hétfő 12:25-13:10 iskola
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem; 9/1 osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10 iskola
Bíróné Károly Anita Iskolapszichológus Hétfő 9:00-13:00 iskola
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz Hétfő 9:25-10:10 iskola
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár - GYED
Csigi Erzsébet Magyar ,történelem, földrajz, társadalomismeret Szerda 9:25-10:10 iskola
Domanyek Eszter Egészségügyi szakoktató Hétfő 12:25-13:10 tanműhely
Fülöp Andrea Kollégiumi nevelőtanár
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Gaál Endre kollégiumi nevelő
Fülöp Marianna Matematika és német nyelv - 12/3 osztályfőnöke
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 10/1 - osztályfőnöke Szerda 13,20-14,05
Hujber Lajosné Kollégium vezető
Jadlószkiné Nemes Ildikó Matematika, informatika Hétfő 10:20-11:05 iskola
Juhász Gergely Ákos Angol nyelv, Etika - 9/3 osztály osztályfőnöke Szerda 8:00-9:00 iskola
Kastaly Éva kollégiumi nevelő - GYES
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/15/eü osztáylfőnöke Hétfő 13:20-14:05 tanműhely
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 2/14/kgy osztályfőnöke Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv - 12/2 osztáylfőnöke Hétfő 12:25-13:10 iskola
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató Kedd 13:20-14:05 tanműhely
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Műszaki munkaközösség vezetője 1/13/kvGa osztályfőnöke Hétfő 12:25-13:10 tanműhely
Markovics Mária Testnevelés - óraadó
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 1/13/kgy osztályfőnöke Szerda 11:25-12:00 iskola
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport Péntek 12:25-13:10 tanműhely
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Szerda 13:20 -14:05 tanműhely
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár; 9/2 osztályfőnöke Kedd 9:25-10:10 iskola
Oroszi Csilla gyakorlati oktatásvezető Szerda 9:25-10:10 tanműhely
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak Szerda 9:25-10:10 iskola
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 10/3 osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10 iskola
Patai Mária Magyar nyelv és Irodalom, francia nyelv Kedd 8:30-9:15 iskola
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/9/a osztályfőnöke Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató GYES
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 10/1 osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:05 iskola
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 11/2 osztályfőnöke Kedd 10:20-11:05 iskola
Sándor Roland Angol nyelv, 3/11/a osztályfőnöke Csütörtök 11:15-12:00 iskola
Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató Péntek 11:15-12:00 tanműhely
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató Csütörtök 13:20-14:05 tanműhely
Verasztóné Zsiga Orsolya Informatika tanár, ifjúságvédelmi feladatokat ellátó pedagógus, tankönyvfelelős -12/1 osztályfőnöke Hétfő 12:00-13:00 iskola
Hirdetés